Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Parola: Bilgilerim hatırlansın
  • Sayfa:
  • 1

KONU: Bir süre aradan sonra

Bir süre aradan sonra 2 ay 1 hafta önce #103

O halde motivasyonunu yakaladığın yerden devam et. Başarılar sevgili now...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Bir süre aradan sonra 2 ay 1 hafta önce #102

Sevgili Bensiz yanıt için teşekkür ederim. Aslında kendimi çok uzakta hissetmiyorum, bakış açımı ve yaşadığım olayları hep bu perspektiften değerlendirmeye çabaladım. Ve kaldığım yerden devam etmek daha büyük bir motivasyon sağıyor. Bilemiyorum. Sanırım devam edeceğim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Bir süre aradan sonra 2 ay 1 hafta önce #101

now Yazan:: Selam, ben uzun süre mucizeler kursu çalışmalarıma ara verdim. Bu zaman zarfında meditasyon çalışmalarıma devam ettim. Şimdi yeniden başlamak isiyorum ama kaldığım yerden mi başlamalıyım yoksa başa mı dönmeliyim karar veremiyorum. Önerilerinizi alabilir miyim. Teşekkürler şimdiden..


Bu konuda öneri vermek üstünkörü olabilir ancak. Sen kendini nerede görüyorsun? Nereye kadar dersleri yaptın? Devam etmeye hazır mısın yoksa yeniden başlaman daha mı doğru olur? Bu soruları kendinle dürüstçe ele al. Cevap sende. Nihayetinde mesele zaman değil. Mesele, zihni arındırmak, dönüştürmek. Derslerin çoğunu unuttuysan, onların etkisini hissetmiyorsan, arayı fazla açtıysan baştan başlamak daha uygun olabilir. Karar sende...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Bir süre aradan sonra 2 ay 1 hafta önce #100

Selam, ben uzun süre mucizeler kursu çalışmalarıma ara verdim. Bu zaman zarfında meditasyon çalışmalarıma devam ettim. Şimdi yeniden başlamak isiyorum ama kaldığım yerden mi başlamalıyım yoksa başa mı dönmeliyim karar veremiyorum. Önerilerinizi alabilir miyim. Teşekkürler şimdiden..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturma süresi: 0.117 saniye
© 2019 Mucizeler Kursu. Tüm haklar saklıdır.