Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Parola: Bilgilerim hatırlansın
  • Sayfa:
  • 1

KONU: Oradan Buradan

Oradan Buradan 04 Mar 2020 13:55 #271

Mucizeler Kursu'nu okurken, uygularken veya yorumlarken, öğrenciler özellikle davranışlarını değiştirmeye çalıştıklarını, eylemlerinde çok zorlandıklarını ya da tam tersine, harika deneyimler ve spiritüel tecrübeler yaptıklarını anlatırlar. Şöyle oldu böyle oldu, ışık gördüm karanlığa düştüm, melek ya da usta gördüm gibi çeşitli versiyonlarla karşılaştım.

Oysa Mucizeler Kursu tek bir satırında dahi davranışlarımızı değiştirmemiz gerektiğini anlatmaz.

Mucizeler Kursu ne davranışlara yönelik bir eğitimdir ne de enerji alanlarını temizlemek ister. Mucizeler Kursu yalnızca ve sadece zihinsel boyutta etkindir.

Beden, davranış, enerjilerimiz, duygularımız vs. zihnin altındadır düzey olarak. Alt düzey üzerinde yapılan çalışmalar genelde alt düzeyde kalır ve üst düzeyi etkilemez. Fakat üst düzeyde yapılan bir çalışma başarılı olduğu takdirde alt düzeyleri de etkiler. Değişim alttan üste doğru değil üstten alta doğru akar. Kendi başımıza, istisnalar hariç, zihin boyutunda değişim yapamadığımız için Mucizeler Kursu bir araç olarak verildi biz insanlara. Başka yollarda yürüyenlerse kendi araçlarını kullanırlar.

Mucizeler Kursu, ezberle uygulanan bir yol da değildir. Orada şöyle yazıyor burada böyle denmiş diye alıntılar ortaya atmak mental tatmin ötesinde bir şey vermez kurs bu şekilde ele alındığında. Yolumuz dik ve sarp. Zaman önemli çünkü kurs bize zamanın ötesine geçebileceğimiz bir araç olarak el uzatıyor

El uzatıyor derken, elbette kitap olarak değil, içerdiği mesajla ve Kutsal Ruh'un rehberliğinde. Bu nedenle kurs uygulanmalı ve içerdiği dönüşüm potansiyalinin üzerimizde etkin olmasına izin vermeliyiz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Oradan Buradan 03 Mar 2020 19:58 #270

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturma süresi: 0.055 saniye
© 2020 Mucizeler Kursu sayfası KulturGuru Ekibinin bir projesidir. Tüm haklar saklıdır.