Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Parola: Bilgilerim hatırlansın
Dies ist der optionale Forum-Header für die Abstimmungsbox.
  • Sayfa:
  • 1

KONU: Bölüm 6: Saldırı ve korku

Bölüm 6: Saldırı ve korku 1 hafta 2 gün önce #206

V. Tek cevap

66. Egolar gerçekte geçici bir sadakatle bağlanır, ancak hep her birinin ayrı ayrı alabilecekleri şeyler adına. Kutsal Ruh, yalnızca herkesin herkese verebileceği şeyler için iletişim kurar. O asla bir şeyi geri almaz çünkü onu tutmanı ister. Bu nedenle, Onun öğretimi şu dersle başlar:

67. Her şeye sahip olmak için herkese her şeyi ver.

68. Bu, başlangıçtaki adımdır ve aynı zamanda senin yapman gereken tek adımdır. Bu adımı kendin tamamlaman bile gerekmez, ancak bu yöne dönmen gereklidir. Bu yolu izlemeye karar verdiysen, yolculuğun sorumluluğunu kendin üstleneceksin ve sen - yalnızca sen - onu koruyacaksın.

[...]

b. Huzura sahip olmak için, onu öğrenmek için huzur öğret
70. Ayrık olanların hepsi temel bir intikam ve terk edilme korkusundan muzdarip. Saldırıya ve reddedilmeye inanıyorlar ve böylece onu algılıyor ve öğretiyorlar ve öğreniyorlar. Bu delice fikirler açıkça ayrışmanın ve projeksiyonun sonucudur. Ne öğretirsen, sen osun; ancak, yanlış öğrettiğiniz ve dolayısıyla
kendinize yanlış şeyler öğretebileceğiniz apaçık ortada. Birçok kişi onlara saldırdığımı sandı, ancak yapmadığım da apaçıktı. Deli bir öğrenci garip dersler öğrenir.

Mucizeler Kursu Orijinal Edition- Çeviri: Bengü Aydoğdu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Son Düzenleme: Yazan: Bengü.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturma süresi: 0.125 saniye
© 2019 Mucizeler Kursu Forum. Tüm haklar saklıdır.