Gönderen Konu: MUCİZELER KURSU KİTAPLAR  (Okunma sayısı 474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yüksel

• Ziyaretçi
MUCİZELER KURSU KİTAPLAR
« : 12 Mayıs, 2017, 12:57:11 »
Merhaba,
Mucizeler Kursu Kitaplarının basımıyla ilgili yeni bir gelişme  var mı acaba?Kitaplar ne zaman elimize geçebilir.Yeni bir gelişme olursa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Çevrimdışı BenSiz

• Administrator
  • Full Member
Ynt: MUCİZELER KURSU KİTAPLAR
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs, 2017, 13:15:41 »
Merhaba,
Mucizeler Kursu Kitaplarının basımıyla ilgili yeni bir gelişme  var mı acaba?Kitaplar ne zaman elimize geçebilir.Yeni bir gelişme olursa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Merhaba Yüksel...

facebook sayfamızda Aslıhan Boyar adlı arkadaşımız bu konuda bilgi sahibi. Kendisi kursun türkçe basımı ile ilgili redaktör. facebook sayfamızdan onunla doğrudan bağlantı kurabilirsin veya oradan sorunu sorabilirsin. Aslıhan kesin yanıtlar.

https://www.facebook.com/mucizelerkursu/

Sevgiler...

Çevrimdışı mucizemucize

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs, 2017, 14:37:43 »
sevgili    Yüksel  Aslıhan boyar kimdir iletişim bilgilerini bizimle de paylaşırmısın.(face kullanmayanlar için mail tlf) kitap hakkındaki bilgileri aldığında bizide bilgilendir birde bu dışarıda bir kısım kişiler ücretli online kurs adı altında mucizeler kursunu satıyorlar  mucizeler kursu kitabı  kitap ücreti gibi olmalı umarım öyledir bu konuda da bilgi alırmısın veya bu forumda bizi de bilgilendirmesini istermisin  çünkü bu kadar kursun neredeyse 1/3 ünü tamamlamışken kitap çıktığında yarım kalmasını istemiyorum

yüksel

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs, 2017, 13:06:01 »
Aslıhan Boyar
12 Mayıs, 19:58
Sevgili arkadaşlar, Mucizeler Kursunun yaklaşık 1500 sayfayı bulan resmi türkçe tercümesi bitmek üzere...Kitabın değişik dillere çevrilmesinde çevirmene tanınan süre ortalama 5 yıl...Takdir edersiniz ki inanılmaz önemli ve derin mesajlarla dolu 3 ayrı kitaptan oluşan ve toplamda 1500 sayfayı bulan bir kitap...Ve çevirmenin ve redaktörlerin öğretiyi idraki çok önemli....Bu yüzden de çevirmenler ACİM'le devam eden bir koordinasyon çerçevesinde oluyor...Kitap gönüllü redaktörler tarafından son kez incelenme aşamasında...Bu arada kitabı basacak yayınevi arayışımız da henüz sürüyor...Kitap ACIM'in uluslararası sözleşmelerle korunan yayın hakları doğrultusunda çıkacağı için yayınevinin bu kitabı bilen ve bu kitaba inanan birisi olması gerek...Kar amacı güden bir yayınevinin yapabileceği bir iş değil çünkü...Çok büyük bir hizmet insanlık adına...Kutsal Ruh bizi en doğru yayınevi ile buluşturacak buna eminiz...Ve kitapla vuslatımız da olabilecek en yakın zamanda gerçekleşecek... Tahminim 6 ay ile 1 yıl içinde... Mucizeler her daim bizlerle olsun....Sevgilerimle..

.Aslıhan Boyar açıklamış ama ben bu gönderiyi bugün ( 17 mayıs )da gördüm.Arkadaşlar kusura bakmasın,mesaj beş gün önce gelmiş..geç farkettim.

Çevrimdışı mucizemucize

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs, 2017, 14:42:46 »
teşekkürler arkadaşım.buda demek oluyorki 6 ay ila 1 yıl arasında olduğuna göre biz bensiz ile bu işi tamamlayacağız inşaallah. :)
bu arada derslerim bitmek üzere 23.son 160.tamamlayacağım bekliyoruz derslerin devamını .bensiz ve sevgili yardımcı olan arkadaşları emeklerinden dolayı kutluyor sevgiler gönderiyorum.   :-*

Çevrimdışı İlke

• Newbie
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs, 2017, 08:29:31 »
Ya cahilliğimi bağışlayın ama dersler be kitap ayrı ayrı mı ?? Ben derslerin tamamını kapsayan şey kitap diye biliyordum yanlış mı

Çevrimdışı BenSiz

• Administrator
  • Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs, 2017, 08:54:02 »
Ya cahilliğimi bağışlayın ama dersler be kitap ayrı ayrı mı ?? Ben derslerin tamamını kapsayan şey kitap diye biliyordum yanlış mı

Sevgili İlke...

Mucizeler Kursu kitabı bir tane olmasına karşın kendi içinde 3 bölümden oluşur. İlki Metin Kitabı'dır. İkincisi Çalışma Kitabı'dır ve 365 ders içerir. Üçüncüsü ise Öğretmenler için El Kitabı olarak geçer. Bu üç bölüm Mucizeler Kursu'dur. Sadece dersler yeterli değildir kursun eğitim amacına ulaşmak için. Ama iyi bir başlangıç olabilir. Bir arkadaşımız 6 ila 12 aylık  bir süreç içinde Mucizeler Kursu'nun tamamının resmi türkçe kitabının çıkacağını bildirdi. Kendisi kitabın çevirmen ve redaktör ekibinden ve kursun türkçe yayınlanma projesinde yer alıyor.

...