Gönderen Konu: ders 73 yardım  (Okunma sayısı 338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ashima

• Newbie
  • *
ders 73 yardım
« : 09 Haziran, 2017, 16:15:25 »
bir konuda yardıma ihtiyacım var...
'....Sonra, TANRI'NIN gücü ile birleşmiş ve senin özbenliğin ile bütünleşmiş isteğini bırak öne çıksın. Uygulama döneminin gerisini ONLARIN rehberliğine bırak. Onlar önden giderken ONLAR ile birleş.'

bu çalışmayı nasıl yapmak gerekiyor?

Çevrimdışı ashima

• Newbie
  • *
Ynt: ders 73 yardım
« Yanıtla #1 : 11 Haziran, 2017, 16:59:01 »
Çok teşekkür ederim Yüksel...
Benimde bu yüzden kafam karıştı, bir şeyi planlayarak yapmaya çalışınca oluyor olmuyor karmaşasına ego da katılıyor. (...Sonra, TANRI'NIN gücü ile birleşmiş ve senin özbenliğin ile bütünleşmiş isteğini bırak öne çıksın...)
ve ardından başarısız oluyorum hissi, sıkıntı yarattı ben de...
sabah akşam yatakta ve gün içinde en önemli işim o günün dersi günlük olaylara da uyguluyorum.
Haklısın, Ruhani Alemin desteğine teslim olmak sanırım tek çözüm.. Teşekkürler

Çevrimdışı mucizemucize

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Haziran, 2017, 15:20:44 »
ben ilk zamanlar günlük hayatımda rastladığım şeylere uyguluyordum derslerde önerildiği gibi ancak sonrasında ezberleyip gün içinde hiç birşeye uygulamadan sürekli  içimden söylüyorum hatta bazen o kadar çok takılıyorki beynime dilime  bazen başım ağrıyor çok mu abartıyorum faydalı mı? uykum gelene kadar her ders böyle takılıyor dilime beynime sürekli söylüyorum böyle yapmak zararlı mı ki?180.dersdeyim ve halen böyle devam ediyorum.sevgili bensiz cevaplarsan sevinirim.

Çevrimdışı ashima

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Haziran, 2017, 09:52:26 »
Selam mucizemucize
Aslında genellikle ben de senin gibi yapıyorum bütün gün tekrarlayıp duruyorum ama bu beni daha huzurlu kılıyor.Günlük olaylara da monte ediyorum özellikle öfkelendiğimde çok işe yarıyor :))  Bazen ben de acaba bu doğrumu diye takılıyorum ama sonra diyorum ki demek ki böyle olması gerekiyor kurs bana böyle geldi ve böyle kendimi iyi hissediyorum. Herkesin kendinde şekilleniyor gibi...
sevgiler

Çevrimdışı mucizemucize

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Haziran, 2017, 13:25:27 »
umarım öyledir ashima.sevgiler