Gönderen Konu: Bu bir mucizeler kursudur...  (Okunma sayısı 242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenSiz

• Administrator
  • Full Member
Bu bir mucizeler kursudur...
« : 10 Temmuz, 2017, 11:18:39 »
Kullanmaya başlamadan önce yan etkileri ve riskleri hakkında DOKTORUNA (KUTSAL RUH'A) veya ECZANEYE (TANRI öğretmenine) danış...

Bu ilaç SANA özel REÇETE edilmiştir. Başka kişilerin de kullanması sakıncalı değildir. Ancak, yanlış kullanım desteklenemez...

Bu ilaç her türlü "hastalığın" devasıdır:

- tüm zihinsel sapkınlık ve deliliklerinin
- her şeyden ve herkesten ayrı ve bedenden ibaret olduğuna dair inancının
- her şeyi ve herkesi eleştirme müptelalığının
- kendini başkalarından üstün görmelerinin
- kendini beğenmişliğinin ve alaycılığının
- kendini güçsüz ve zavallı görmenin
- sekse, menfaate ve gizli nefrete dayalı her türlü ilişkilerinin
- her şeyi bildiğini sanarak bilgiçlik taslamalarının
- saldırı ve savunma düşüncelerinin
- yargı ve yorumlama mekanizmalarının
- beklenti ve istek paranoyalarının
- benmerkezli nevrotik kişiliğinin
- tüm saplantı ve korkularının vs...

Mucizeler Kursu, DOKTOR (KUTSAL RUH) gözetimi olmadan alınmamalıdır. Eğer tedavi edilemez bir ego baskınlığı veya hakikate karşı alerjin varsa, şimdilik kursa yanaşmaman önerilir. Bu nedenle böylesi durumlarda bu ilaçtan uzak tutulman elzemdir. Ego baskınlığının en şiddetli belirtileri eleştirme, yargılama ve kıyaslama yanısıra saldırı, alaycılık ve sabir fikirliliktir.

Uyku sorunları, kalp çarpıntısı, görme bozuklukları, sebepsiz bedensel ağrılar, baş dönmeleri, kafa karışıklığı, duygusal çalkalanmalar, panik atağa yakın rahatsızlıklar, nefes zorlukları ve benzeri belirtiler ortaya çıkarsa endişeye gerek yok. Hatta bu belirtilerin ortaya çıkması, ilacın alınmasının ilk hafta ve aylarında bilhassa beklenir ve iyileşme yolunda olduğuna dair işaretlerdir.

Mucizeler Kursu başka ilaçlarla birlikte kullanılabilir ancak, birçok klinik öncesi çalışmalarda gözlemlendiği gibi karışıklıklar ortaya çıktığından, etkisinin azaldığı tespit edilmiştir. Bu nedenle tavsiye edilmez. Mucizeler Kursu'nun tedavisi yetişkinlere göredir. Çocuk ve gençlere, istinalar haricinde, Mucizeler Kursu verilmemesi gerekir. İstisnalara DOKTOR (KUTSAL RUH) karar verir.

Mucizeler Kursu tüm güncel durumlara, krizlere ve sıkıntalara karşı güvenle kullanılabilir ve hatta önerilir. Kursun yanlış uygulanmalarına karşı tek çare DOKTOR'A (KUTSAL RUH'A) başvurmaktır. Başka terapistler tedaviyi olumsuz etkileyebilirler. Ancak terapistin kendisi DOKTOR (KUTSAL RUH) ile doğrudan bağlantıda olursa, desteği olumlu sonuçlar getirebilir. Onlarda genelde ECZACI (TANRI öğretmeni) olarak karşına çıkar ve reçetenin uygulanmasında örnek olurlar.

Kaynak: http://www.flameofsophia.com/index.php/2-guen-dem/5-bu-bir-mucizeler-kursudur

Çevrimdışı Deniz089

• Newbie
  • *
Ynt: Bu bir mucizeler kursudur...
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz, 2017, 15:25:21 »
Yaklaşık iki ay önce aniden mide ağrılarım başladı. Önce psikolojik olarak düşündüm ve acaba hazmedemediğim şey nedir? Farklı ne yaşadım son zamanlarda, bu neyin tepkisi diye düşündüm ve bir yanıt bulamadım. Sıradışı bir şey yaşamamıştım. Doktora gittim, tahliler, endoskobi,tomografi... Görünürde çok sağlıklıydım ve doktorda anlam veremiyordu neden midemin ağrıdığına. Yaklaşık bir ay çektim ama bu arada dersleri ihmal etmeden devam ettim. Ben bedenim değilim diye kendime söyledim hep. Bu süreçte herhangi bir teşhis konulmadığı için ilaç kullanmadım. Sonra kendiliğinden birden bire geçti. Şimdi çok daha iyi anlıyorum neden olduğunu🙏

Çevrimdışı BenSiz

• Administrator
  • Full Member
Ynt: Bu bir mucizeler kursudur...
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz, 2017, 19:00:33 »
 8) ::) ;D ;)