Gönderen Konu: Nefes Terapisi nedir?  (Okunma sayısı 155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenSiz

• Administrator
  • Full Member
Nefes Terapisi nedir?
« : 21 Nisan, 2018, 13:28:10 »
Son zamanlarda bazı arkadaşlar nefes terapisi ile ilgili sorular sordular. Sebebi, internette arama motoruna mucizeler kursu kelimelerini yazınca nefesle ilgili sayfalar görüntülenmekte. Sanırım geçmiş zamanda bu konuya değinmiştim ama ben de çokca yazıların içinden bulamadım aradığımı. Dolayısıyla, yeniden bir şeyler yazdım. Fakat hemen belirteyim; Mucizeler Kursu öğrencisi olarak doğrudan kursa sadık kalarak dış dünyayı ve eylemleri yorumladığımızda bu bazı arkadaşların hoşuna gitmeyebilir çünkü onların bazı yöntem ve çalışmalara bağladıkları inançlarının doğruluğu da reddedilmektedir. Bu önemli değildir çünkü hakikatın savunulmaya ihtiyacı yoktur ama bizim düzeltilmeye ihtiyacımız var. Bu anlamda Tanrı öğretmenleri herhangi bir yanlışa saldırmazlar, sadece doğruyu söyleyerek veya göstererek onu teyit ederler. Mucizeler Kursu'nu doğru anlayan ve Kutsal Ruh'un rehberliğine teslim olmuş kişiler, karşılarına her ne çıkarsa çıksın, Kutsal Ruh'un yorumunu anlamakta zorluk çekmezler, en azından çoğu zaman. Bir öğretmeni öğretmen yapan şey doğruyu gösterme yetisine sahip olmasıdır çünkü doğruyu kendi deneyimiyle içselleştirmiştir. Tek başına değil ruhani alemin/Kutsal Ruh'un önderliğiyle...

http://flameofsophia.com/index.php/2-guen-dem/548-nefes-terapisi-faydal-m-d-r