Hoş geldin

2019 yılına yeni bir forumla giriş yapıyoruz. Ocak sonu Mucizeler Kursu'nun resmi Türkçe çevirisini bekliyoruz.
Eski forumun bilgileri kayıp değil. Onları bir şekilde arşiv olarak burada görüntüleme imkanını araştırıyorum. Çözüm bulunca uygulamaya alacağım. Bu foruma yeniden kayıt olman gerekiyor. Eski kayıtlar geçerli değil.

Forum, üyelerin katılımıyla canlı kalır. Burası yalnızca bir bilgi bankası değil, paylaşım ve sohbet alanıdır. Mucizeler Kursu'nu öğrenen öğrencilerin sorularını, fikirlerini veya deneyimlerini geniş bir kitleye sunabilmek için bu forum açıldı ve işletilmekte. Kimseden ücret talep edilmez, ayrımcılık yapılmaz. Sevgi ve saygı kurallarının ihlali yarattığı anlamsız çatışma nedeniyle desteklenmez ve kabul edilmez.

Yapılan herhangi bir alıntının mümkünse kaynağı belirtilsin.

Hadi hayırlısı... Sevgiler
BenSiz


Kurs, sevginin anlamını öğretmeyi hedeflemez, çünkü o öğretilebileceklerin ötesindedir. O daha ziyade sizin mirasınız olan sevginin varlığının bilincini engelleyenleri ortadan kaldırmayı hedefler. Sevginin karşıtı korkudur, fakat her şeyi kapsayanın karşıtı olamaz. Bu nedenle bu kurs aşağıdaki gibi basitçe şöyle özetlenebilir:

Gerçek olan hiçbir şey tehdit edilemez.
Gerçek olmayan hiçbir şey yoktur.
Burada Tanrı'nın huzuru yatar.

[Mucizeler Kursu Metin Giriş - Çeviri: BenSiz]

Not: Forum sistemi aktivasyon mesajı yollamıyor. Kayıt yaptıktan sonra doğrudan giriş yapabilirsin. Kayıt için forum sayfasına git.

Çevrimiçi

45 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2019 Mucizeler Kursu. Tüm haklar saklıdır.